Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
ASUSLEXMARKNOKIARICOHUMATES

Vennligst vent...
Loading, please wait...

Logg inn

SILVERNET Katalog

Søk
Viser 1-60 av 152 produkter 1 2 3 Neste
= På lager
= Ikke på lager
200,-
 
Kjøp
250,-  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 1 Metre OM3 50/125 Multimode
SILVERNET 1 Metre OM3 50/125 Multimode
Varenr.: SIL-FPL-1M-LC-AQ
Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 2: 2 x LC  -  Lengde: 1m
200,-
 
Kjøp
250,-  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 1 Metre OS2 9/125 Singlemode
SILVERNET 1 Metre OS2 9/125 Singlemode
Varenr.: SIL-FPL-1M-LC-YW
Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 2: 2 x LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1m
200,-
 
Kjøp
250,-  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 1 Metre OM4 50/125 Multimode
SILVERNET 1 Metre OM4 50/125 Multimode
Varenr.: SIL-FPL-1M-LC-VT
Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 2: 2 x LC  -  Farge: Fiolett  -  Lengde: 1m
235,-
 
Kjøp
293,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 2 Metre OM3 50/125 Multimode
SILVERNET 2 Metre OM3 50/125 Multimode
Varenr.: SIL-FPL-2M-LC-AQ
Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 2: 2 x LC  -  Lengde: 2m
235,-
 
Kjøp
293,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 2 Metre OM4 50/125 Multimode
SILVERNET 2 Metre OM4 50/125 Multimode
Varenr.: SIL-FPL-2M-LC-VT
Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 2: 2 x LC  -  Farge: Fiolett  -  Lengde: 2m
235,-
 
Kjøp
293,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 2 Metre OS2 9/125 Singlemode
SILVERNET 2 Metre OS2 9/125 Singlemode
Varenr.: SIL-FPL-2M-LC-YW
Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 2: 2 x LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 2m
266,-
 
Kjøp
332,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 3 Metre OM4 50/125 Multimode
SILVERNET 3 Metre OM4 50/125 Multimode
Varenr.: SIL-FPL-3M-LC-VT
Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 2: 2 x LC  -  Farge: Fiolett  -  Lengde: 3m
266,-
 
Kjøp
332,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 3 Metre OS2 9/125 Singlemode
SILVERNET 3 Metre OS2 9/125 Singlemode
Varenr.: SIL-FPL-3M-LC-YW
Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 2: 2 x LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 3m
266,-
 
Kjøp
332,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 3 Metre OM3 50/125 Multimode
SILVERNET 3 Metre OM3 50/125 Multimode
Varenr.: SIL-FPL-3M-LC-AQ
Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 2: 2 x LC  -  Lengde: 3m
309,-
 
Kjøp
386,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL OAN 2412 EXT 5
321,-
 
Kjøp
401,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Metre OM3 50/125 Multimode
SILVERNET 5 Metre OM3 50/125 Multimode
Varenr.: SIL-FPL-5M-LC-AQ
Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 2: 2 x LC  -  Lengde: 5m
321,-
 
Kjøp
401,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Metre OM4 50/125 Multimode
SILVERNET 5 Metre OM4 50/125 Multimode
Varenr.: SIL-FPL-5M-LC-VT
Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 2: 2 x LC  -  Farge: Fiolett  -  Lengde: 5m
321,-
 
Kjøp
401,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Metre OS2 9/125 Singlemode
SILVERNET 5 Metre OS2 9/125 Singlemode
Varenr.: SIL-FPL-5M-LC-YW
Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 2: 2 x LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 5m
341,-
 
Kjøp
426,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL GAN 5824 EXT 5
341,-
 
Kjøp
426,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL SAN 2416-90 EXT 5
341,-
 
Kjøp
426,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL SAN 5818-90 EXT 5
406,-
 
Kjøp
507,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
Varenr.: SIL DLC 10M
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Sort  -  Lengde: 10m
438,-
 
Kjøp
547,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL GAN 5829 EXT 5
469,-
 
Kjøp
586,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL DAN 5829 EXT 5
529,-
 
Kjøp
661,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL SAN 5819-120 EXT 5
529,-
 
Kjøp
661,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL SAN 5820-90 EXT 5
529,-
 
Kjøp
661,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL OAN 5812 EXT 5
529,-
 
Kjøp
661,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL SAN 2415-120 EXT 5
529,-
 
Kjøp
661,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL SAN 2417-90 EXT 5
618,-
 
Kjøp
772,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET TILT & SWIVEL 3 AXIS
626,-
 
Kjøp
782,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
Varenr.: SIL-10G-DATAC-01-C
Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Sort  -  Lengde: 1m
652,-
 
Kjøp
815,-  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
Varenr.: SIL DLC 20M
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Sort  -  Lengde: 20m
683,-
 
Kjøp
853,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET Pack of 10 x M22 WHITE cable
SILVERNET Pack of 10 x M22 WHITE cable
Varenr.: SIL M22-W10
Farge: Hvit
683,-
 
Kjøp
853,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET Pack of 10 x M22 BLACK cable
SILVERNET Pack of 10 x M22 BLACK cable
Varenr.: SIL M22-B10
Farge: Sort
692,-
 
Kjøp
865,-  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL DAN 5832 EXT 5
706,-
 
Kjøp
882,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET Desktop PSU, Output voltage:
723,-
 
Kjøp
903,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL PICO 95 EXT 5
878,-
 
Kjøp
1 097,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
Varenr.: SIL-10G-DATAC-0.5-C
Kontakt 1: SFP, SFP+  -  Kontakt 2: SFP, SFP+  -  Farge: Sort  -  Lengde: 0,5m
878,-
 
Kjøp
1 097,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL MICRO 95 EXT 5
1 006,-
 
Kjøp
1 257,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 1.25G Singlemode 1310nm SFP,
SILVERNET 1.25G Singlemode 1310nm SFP,
Varenr.: SIL-01-25-X131-10XD
1 015,-
 
Kjøp
1 268,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL DAN 5834 EXT 5
1 069,-
 
Kjøp
1 336,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET LMR 400 Cable 1M with Ntype
1 083,-
 
Kjøp
1 353,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET Single port 48v Gigabit PoE+
1 172,-
 
Kjøp
1 465,-  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL LITE 95 EXT 5
1 178,-
 
Kjøp
1 472,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 60W 48V 1.25A Industrial Din
1 186,-
 
Kjøp
1 482,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 1.25G Singlemode 1310nm SFP,
SILVERNET 1.25G Singlemode 1310nm SFP,
Varenr.: SIL-01-25-X131-40XD
1 298,-
 
Kjøp
1 622,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL PICO 95-PCP EXT 5
1 326,-
 
Kjøp
1 657,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL MICRO 240 EXT 5
1 341,-
 
Kjøp
1 676,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 120W 48V 2.5A Industrial Din
1 395,-
 
Kjøp
1 743,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
Varenr.: SIL 4CAB 2M X2
1 398,-
 
Kjøp
1 747,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
Varenr.: SIL DLC 50M
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Sort  -  Lengde: 50m
1 426,-
 
Kjøp
1 782,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 10G Multimode 850nm SFP+,
SILVERNET 10G Multimode 850nm SFP+,
Varenr.: SIL-08-10-X850-0-3D
1 509,-
 
Kjøp
1 886,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET Compliant with 5GHz 802.11n/ a,
SILVERNET Compliant with 5GHz 802.11n/ a,
Varenr.: SIL-ECHO-ST
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Aksesspunkt
1 578,-
 
Kjøp
1 972,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 10G Multimode 1310nm SFP+,
SILVERNET 10G Multimode 1310nm SFP+,
Varenr.: SIL-08-10-X131-02XD
1 583,-
 
Kjøp
1 978,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL BASE 500-360 EXT 5
1 583,-
 
Kjøp
1 978,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL BASE 500-90 EXT 5
1 583,-
 
Kjøp
1 978,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL AP1200 EXT 5
1 583,-
 
Kjøp
1 978,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL BASE 500 EXT 5
1 612,-
 
Kjøp
2 015,-  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL MICRO 95-PCP EXT 5
1 698,-
 
Kjøp
2 122,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 10G Singlemode 1310nm SFP+,
SILVERNET 10G Singlemode 1310nm SFP+,
Varenr.: SIL-08-10-X131-10XD
1 709,-
 
Kjøp
2 136,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL AP1200-360 EXT 5
1 709,-
 
Kjøp
2 136,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL AP1200-90 EXT 5
1 995,-
 
Kjøp
2 493,75  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 5 Year All inclusive return
SILVERNET 5 Year All inclusive return
Varenr.: SIL LITE 240 EXT 5
2 098,-
 
Kjøp
2 622,50  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 10/ 100/ 1000M POE,SFP slot,Excl
2 221,-
 
Kjøp
2 776,25  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET Wi-Fi standard 802.11ac/ n/ a/ g/
SILVERNET Wi-Fi standard 802.11ac/ n/ a/ g/
Varenr.: SIL-WCAP-AC
Hastighet: 1,167Gbps  -  Type: Aksesspunkt
Viser 1-60 av 152 produkter 1 2 3 Neste